Ana Sayfa   Kim'dir    Ailesi    Motoru    Fotograflari   Linkler   Iletişim

 

 

 

 

Aralık 1962'de, en uzun gecenin sabahında Zonguldak’ta doğdu. Birkaç gün acele etmeseydi şimdi bir yaş daha genç olacaktı.

İlk ve orta öğrenimimi birkaç şehir dolaşarak Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesinde tamamladı. (1980)

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduğunda takvimler Haziran 1984’ü gösteriyordu. (50 yaşından sonra da Atatürk Üniversitesi'nde Adalet okudu ve mezun oldu)

Askerlik için Yedek Subay Piyade Okuluna gidene kadarki bir yıl içinde kendi dükkanında elektronik yedek parça satışı yaptı. (Satış yaptığı kadarını da kendi elektronik hobisi için harcadı)

Askerliği 3 sene yaptı. Yemin etse başı ağrımaz. (Gittiğinde Aralık 1985, Artvin Hopa’dan döndüğünde Şubat 1987 olmuştu) O tarihlerde onlara ZABİT derlerdi :) (187.dönem)

İş hayatına Fako (Squib İlaç) da başladı. 6 aylık Tıbbi Mümessillikten sonra kendi isteğiyle ITT Bilka AŞ. (Altın Rehber) de çalışmaya başladı. (Burada 2,5 yıl çalıştı)

İçindeki Tıbbi Mümessillik aşkıyla istifa ederek Eczacıbaşı İlaçta çalışmaya başladı. 6 ay sonra Ekonomik krize denk gelerek 120 kişiyle birlikte işten çıkarıldı.

Bir aylık zorunlu tatilden sonra, yaptığı işten zevk alarak çalıştığı Organon İlaçlarında 7 yıl geçirdi.1999 yılının 30 Ağustos Zafer Bayramında Orgonon’dan ayrıldı.

Sadece 5 gün sonra, yaptığı işten ve üstelik  hayattan da zevk alarak çalışmaya başladığı, Lilly İlaç Endokrinoloji Grubu Zonguldak Tıbbi Mümessilliğine başladı. 2.5 yıl sonra Trabzon Bölge Satış Müdürlüğüne atandı. Bavulları ve kolileri yeni açmıştı ki! 6 ay sonra Ege Bölge Satış Müdürü Olarak İzmir’e yerleşti. 2.5 yıl sonra kaderin cilvesi yine 120 kişiyle beraber işten ayrılmak zorunda kaldı. İki ay sonra 14 Şubat 2005 tarihinde AstraZeneca Zonguldak Bölge Müdürü olarak, Zonguldak’a dönüş yaptı. 2 yıl sonra kapatılan  Zonguldak Bölge Müdürlüğü yerine, Gaziantep Bölge Müdürlüğüne tayini kabul etmediği için, AstraZeneca'dan ayrıldı. 2011 Aralık / 2018 Aralık arası Cyprus International University Batı Karadeniz Bölge Müdürü olarak çalıştı.

Şu an maaşlı olarak sadece Emekli AŞ'de çalışıyor ve 'her an başka bir şehire gitmeye hazır bir şekilde' Zonguldak'ta yaşıyor. Elektronik, motosiklet ve tiyatro ömürlük hobileri. Şu sıralar Ters Köşe Tiyatro Topluluğu'nda oyunculuk yapıyor.

Bu arada 1997’nin 14 Şubat’ında Esin ile evlendi. 30 haziran 1998 doğumlu ’çirkin ve konuşmayı hiç sevmeyen!!! ama geveze’ bir kızı var :) Adı Ezgi. (Şu sıralar Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde okuyor.) 08 Eylül 2006 doğumlu oğlunun ismi ise Ege Erhan. (Kime çekti! bilinmez, o da elektronik hastası.)

 
 

 

 

Ana Sayfa  Kim'dir    Ailesi    Motoru    Fotograflari   Linkler   Iletişim

© EV 2007 - Design by EV